Erzurum Karaçoban İlçe Devlet Hastanesi

reklam
Etik değerlerden ödün vermeden hastaların hakkını gözeten ,ihtiyaç ,istek ve beklentilerini karşılayan ,uluşabilir,kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan bir kuruluştur.Sağlık hizmetinde;güveni,saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş ,çalışmaları ile bütünleşmiş,kurumsal kimliği ile de öne çıkan,örnek bir kuruluş olmaktır.
Erzurum Karaçoban İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Erzurum Karaçoban İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cumhuriyet Cad. 29. Sk. No:5Karaçoban İlçe Devlet HastanesiKaraçoban/ERZURUM
TelefonTel:0 442 591 21 50
Faxhttps:0 442 591 28 35
E-MailE-Mail:karacoban.dh@saglik.gov.tr
Erzurum Karaçoban İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Erzurum Karaçoban İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Erzurum Karaçoban İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Erzurum Karaçoban İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Erzurum Karaçoban İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Erzurum Karaçoban İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Aile Hekimliği Polikliniği,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği,İç Hastalıkları Polikliniği,Diş Polikliniği,Acil Servis,Evde Sağlık Hizmetleri Birimi,Acil Sağlık Hizmetleri
Erzurum Karaçoban İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Erzurum Karaçoban İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Anatolia Tüp Bebek Merkezi - Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi - Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi - Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi - Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi - Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği - Özel Pedam Polikliniği - Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği - Özel Fransız Lape Hastanesi - NPSUAM Feneryolu Polikliniği -