Erzurum Horasan Devlet Hastanesi

reklam
Kaliteli sağlık hizmetini toplumun çoğunluğuna ulaştıran, mükemmeliyet odaklı, güvenilir ve sağlıklı yaşam ortamı olarak En İyi Uygulamaların Adaptasyonu ilkesiyle bunu tüm çalışma alanına yansıtmak.Etik ilkelerden asla ödün vermeden bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı ekip ruhu içinde, sürekli, üretken, saygın, kaliteli ve güler yüzlü bir anlayışla sağlık hizmeti sunmak.
Erzurum Horasan Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Erzurum Horasan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Adnan Menderes Mahallesi Profesör Recep Akdağ caddesi No:20 Horasan ERZURUM
TelefonTel:0 442 711 30 08
Faxhttps:0 442 711 3783
E-MailE-Mail:info@saglik.gov.tr
Erzurum Horasan Devlet Hastanesi Nerede
Erzurum Horasan Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Erzurum Horasan Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Erzurum Horasan Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Erzurum Horasan Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Erzurum Horasan Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Diş Polikliniği,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Göz Sağlığı ve Hastalıkları,İç Hastalıkları Polikliniği,Kadın Hastalıkları Ve Doğum Polikliniği,Kardiyoloji Polikliniği,Ortopedi Polikliniği,Radyoloji Polikliniği
Erzurum Horasan Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Erzurum Horasan Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi - Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa - Özel Başarı Hastanesi - Özel Asya Hastanesi - Özel Yıldız Academia Hastanesi - Özel İstanbul Şafak Hastanesi - Özel Duygu Hastanesi - Özel Bilge Hastanesi - Özel Ortomedica Hastanesi - Özel Avrupa Şafak Hastanesi -