Erzurum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

reklam
Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerimizde çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanarak, yeniliklerin öncüsü olup, topluma ağız ve diş sağlığı hizmeti sunan kurumlar arasında örnek kurum olmak.Profesyonel bir anlayış ile mevcut kaynakları etkili ve verimli kullanarak, çağdaş, güvenilir, zamanında ve kolay ulaşılabilir ağız ve diş sağlığı hizmeti sunarak, hizmet kalitemizi en üst sıralara taşımak.
Erzurum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Erzurum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Lalapaşa Mahallesi, Çaykara Cd.Karaveli sok.No:1 25050 Yakutiye/Erzurum
TelefonTel:0 442 233 45 90
Faxhttps:0 442 235 68 50
E-MailE-Mail:erzurum.adsm@saglik.gov.tr
Erzurum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Erzurum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Erzurum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Erzurum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Erzurum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Erzurum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Ağız Bakımı,Beslenme ve Diş,Hamilelikte Diş,Çocuklarda Diş,Diş Fırçalama,Diş Neden Çürür,Diş Çekimi Sonrası,Diş Hassasiyeti,Diş Eti ve Diş Taşı,Kanal Tedavisi,Protezler ve Bakımı,İmplant Uygulamsı,Diş Dolguları,Diş Röntgen
Erzurum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Erzurum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -