Elbistan Devlet Hastanesi

reklam

İnsanlığın sunduğu en kutsal hizmet kabul edilen sağlık hizmetlerini, insan sağlığının öneminin bilincinde, etik değerlerden ödün vermeden, hastaların haklarını gözeterek, ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini, uluslararası kalite standartlara uygun olarak sunmak.Sağlık Hizmetinde; modern teknoloji ile donatılmış, hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, sevgi ve güler yüzle, güven ve saygınlıkla tüm sorunları çözmeye çalışan, tüm insan gereksinimlerine duyarlı, yeniliklere açık ve üretken bir ekip çalışması ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile öne çıkan, tam teşekküllü hastane ortamında insanımızın layık olduğu hizmeti, kalite standartlarına uygun olarak sunan örnek bir sağlık kurumu olmaktır.

Elbistan Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler

Elbistan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Karaelbistan Mah. İstiklal Cad. No: 9 Elbistan / Kahramanmaraş 
TelefonTel:0344 413 80 01 / 02 / 03
FaxFax:0344 413 80 05
E-MailE-Mail:kahramanmarasdhs3@saglik.gov.tr

Elbistan Devlet Hastanesi Nerede

Elbistan Devlet Hastanesi Randevu Alma

Etimessgut Elbistan Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Elbistan Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları

Etimessgut Elbistan Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Elbistan Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

Odyoloji Polikliniği, Diyabet Polikliniği, Eeg Polikliniği, Emg Polikliniği, Diyet Polikliniği, Servisler, Üniteler, Laboratuvarlar, Ameliyathane, Eczane, Evde Sağlık Hizmetleri Birimi

Elbistan Devlet Hastanesi Doktorları

Etimessgut Elbistan Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -