Elazığ Palu Devlet Hastanesi

reklam
Herzaman kendimizi yenileme ve geliştirme gayreti içinde, vicdani ve bilimsel değerlerine bağlı, etik kurallarına saygılı, hasta memnuniyeti odaklı, güvenli bir teşhis ve tedavi hizmeti sunmaktırHastanemize başvuran her kesimden hastamıza; güler yüzlü, memnuniyetlerini arttırıcı, insan ve hasta haklarına saygılı bir şekilde; sağlık hizmetleri ile ilgili ihtiyaç ve beklentilerini en kısa sürede karşılayarak, tüm hizmeleri kaliteli, güvenli, huzurlu ve sağlıklı bir ortamda sunabilen, sürekli eğitim ve teknolojik gelişmeleri takip edebilen, modern bir yöenetim anlayışı ile birlikte çalışan personelin katılımı ile birlikte bölgemizde hizmet veren örnek bir hastane olamktır..
Elazığ Palu Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Elazığ Palu Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:NUMUNE MAH. HASTANE CAD.PALU/ELAZIĞ
TelefonTel:0424 651 29 19
Faxhttps:0424 651 23 23
E-MailE-Mail:elazigdhs6@saglik.gov.tr
Elazığ Palu Devlet Hastanesi Nerede
Elazığ Palu Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Elazığ Palu Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Elazığ Palu Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Elazığ Palu Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Elazığ Palu Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
https://paludh.saglik.gov.tr/
Elazığ Palu Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Elazığ Palu Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -