Dr.Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

reklam
Bakanlığımız Politikalarını ve Sağlık Alanındaki Teknolojik Gelişmeleri Yakından Takip Eden ve Uygulayan Yurtiçi ve Yurtdışında Bölgenin Tercih Edilen Hastanesi Olmak.Hasta-Çalışan Güvenliği Ve Memnuniyetini Esas Alan, Etik İlkelere Bağlı, Erişilebilir, Nitelikli, Kaliteli Sağlık Hizmeti Sunmaktır.
DR. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hakkında İçerikler
DR. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Eyüpoğlu Mahallesi, Hürriyet Cd. No:40, 27010 Şahinbey/Gaziantep
TelefonTel: (0342) 221 07 00
Faxhttps:(0342) 221 01 42
E-MailE-Mail:…
DR. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede
DR. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut DR. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
DR. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut DR. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
DR. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Kardiyovaküler Cerrahi Kliniği,İç Hastalıkları Kliniği,Endokrinoloji Diyabetik Ayak Merkezi,Kardiyaloji Kliniği,Radyasyon Onkolojisi,Genel Cerrahi Kliniği ve Ameliyathaneler,Nükleer Tıp,Hiperbarik ve Su altı Hekimliği
DR. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları
Etimessgut DR. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Anatolia Tüp Bebek Merkezi - Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi - Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi - Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi - Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi - Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği - Özel Pedam Polikliniği - Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği - Özel Fransız Lape Hastanesi - NPSUAM Feneryolu Polikliniği -