erandevualma

Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

| 15 Ekim 2017 Yorum Yok
Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi; online randevu,MHRS online randevu,randevu alma,adres,online tahlil sonuçları,telefon,ulaşım,harita ile yol tarifi ve diğer iletişim bilgileri,nasıl gidilir,,doktorları,kadın doğum, online randevu, telefonla randevu, internetten randevu alma,adres, telefon numarası, muayene ücretleri,iletişim bilgileri,iş başvurusu, hastane hakkında bilgiler, yorumlar,Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi nerede, Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma, Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi randevu, Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi randevu al, Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi randevu, Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi randevu alma,Hizmet Verilen Branşlar
Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Diyarbakır Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Diyarbakır Hastaneleri, Kadın Doğum Ve Çoçuk Hastalıkları Hastaneleri
il:Diyarbakır
ilçe:Bağlar
Telefon:0 (412) 251 91 25
Adres:Şanlıurfa Bulvarı BAĞLAR
Web Sitesi:http://www.diyarbakirdogumevi.gov.tr/

Randevu Alma Bölümleri

Laboratuvar Sonuç: Hastane Tahlil-Laboratuvar Sonuçlarını Almak İçin Tıklayınız
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Almak İçin Tıklayınız
Bilgiler
Bu yazı 15 Ekim 2017 tarihinde Diyarbakır Hastaneleri, Kadın Doğum Ve Çoçuk Hastalıkları Hastaneleri kategorisinde yayınlandı.
Yorum
Bu Yazı Şuana Kadar 0 Yorum Yapılmış.
Paylaş
Yorum Yapmaya Ne Dersin ?


Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Bu site Sağlık Bakanlığı 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre kurumların sundukları hizmetler ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Sitemizi güncel tutabilmek için sürekli çalışmamıza rağmen kurum ile ilgili bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yanlış veya eksik hususları bize iletebilirsiniz.Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Sitede bulunan bilgileri güncel tutmak adına azami çaba sarfetmemize rağmen bazı sehven yapılan hatalar veya güncelliğini yitirmiş bilgiler olabilir. Erandevualma.net bu sitedeki tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu garanti edemez.

Başarı Sırası-e-Hd tv izle-e-Hastanem-E Sinavlar-ÖHRA-Mobese Canlı İzle-Taban Puanlari-

Yukarı