Diyarbakır Hani İlçe Devlet Hastanesi

reklam
https://hanidh.saglik.gov.tr/
Diyarbakır Hani İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Diyarbakır Hani İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Merkez Mah., Nergiz Sok. No:13, 21800 Hani/Diyarbakır
TelefonTel:…
Faxhttps:…
E-MailE-Mail:…
Diyarbakır Hani İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Diyarbakır Hani İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Diyarbakır Hani İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Diyarbakır Hani İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Diyarbakır Hani İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Diyarbakır Hani İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Laboratuvar,Hemodiyaliz,Aile Hekimliği,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Dahiliye (İç Hsatalıklar),Eczane,İşitme ve Tarama Test Ünitesi,Evde Bakım Hizmetleri,ACİL,
Diyarbakır Hani İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Diyarbakır Hani İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Şişli Kolan Hastanesi - Özel İstanbul Florence Nightingale Hastanesi - Özel Amerikan Hastanesi - Özel Surp Agop Hastanesi - Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi - Özel Dora Hospital Hastanesi - Özel Türkiye Gazetesi Hastanesi - Özel Osmanoğlu Hastanesi - Özel Tanfer Hastanesi - Özel Memorial Şişli Hastanesi -