erandevualma

Dışkapı Çoçuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

| 01 Ekim 2017 1 Yorum
Dışkapı Çoçuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi; online randevu,MHRS online randevu,randevu alma,adres,online tahlil sonuçları,telefon,ulaşım,harita ile yol tarifi ve diğer iletişim bilgileri,nasıl gidilir,,doktorları,kadın doğum, online randevu, telefonla randevu, internetten randevu alma,adres, telefon numarası, muayene ücretleri,iletişim bilgileri,iş başvurusu, hastane hakkında bilgiler, yorumlar,Dışkapı Çoçuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi nerede, Dışkapı Çoçuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma, Dışkapı Çoçuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu, Dışkapı Çoçuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu al, Dışkapı Çoçuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu, Dışkapı Çoçuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu alma,Hizmet Verilen Branşlar
Dışkapı Çoçuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Dışkapı Çoçuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Kategori:Ankara Hastaneleri, Çocuk Hastaneleri, Eğitim Araştırma Hastaneleri, Ruh Sağlığı Merkezleri
il:Ankara
ilçe:Altındağ
Telefon:0312 596 96 00
Adres:Şehit Ömer Halisdemir Cad. Kurtdereli Sok
Web Sitesi:http://ankaracocuk.saglik.gov.tr/

Randevu Alma Bölümleri

Laboratuvar Sonuç: Hastane Tahlil-Laboratuvar Sonuçlarını Almak İçin Tıklayınız
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Almak İçin Tıklayınız
Bilgiler
Bu yazı 01 Ekim 2017 tarihinde Ankara Hastaneleri, Çocuk Hastaneleri, Eğitim Araştırma Hastaneleri, Ruh Sağlığı Merkezleri kategorisinde yayınlandı.
Yorum
Bu Yazı Şuana Kadar 1 Yorum Yapılmış.
Paylaş
Yorum Yapmaya Ne Dersin ?

1 Yorum Yapılmış.

  1. hüseyin çınar çakır dedi ki:

    derslerine dikkatini veremiyor sınıfta derslerine adapte olamıyorögretmenin tavsiyesi üzerine muayene ettiriyoruz


Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Bu site Sağlık Bakanlığı 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre kurumların sundukları hizmetler ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Sitemizi güncel tutabilmek için sürekli çalışmamıza rağmen kurum ile ilgili bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yanlış veya eksik hususları bize iletebilirsiniz.Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Sitede bulunan bilgileri güncel tutmak adına azami çaba sarfetmemize rağmen bazı sehven yapılan hatalar veya güncelliğini yitirmiş bilgiler olabilir. Erandevualma.net bu sitedeki tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu garanti edemez.

Başarı Sırası-e-Hd tv izle-e-Hastanem-E Sinavlar-ÖHRA-Mobese Canlı İzle-Taban Puanlari-

Yukarı