erandevualma

Dikili Devlet Hastanesi

| 01 Ekim 2017 1 Yorum
Dikili Devlet Hastanesi; online randevu,MHRS online randevu,randevu alma,adres,online tahlil sonuçları,telefon,ulaşım,harita ile yol tarifi ve diğer iletişim bilgileri,nasıl gidilir,,doktorları,kadın doğum, online randevu, telefonla randevu, internetten randevu alma,adres, telefon numarası, muayene ücretleri,iletişim bilgileri,iş başvurusu, hastane hakkında bilgiler, yorumlar,Dikili Devlet Hastanesi nerede, Dikili Devlet Hastanesi Randevu Alma, Dikili Devlet Hastanesi randevu, Dikili Devlet Hastanesi randevu al, Dikili Devlet Hastanesi randevu, Dikili Devlet Hastanesi randevu alma,Hizmet Verilen Branşlar
Dikili Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Dikili Devlet Hastanesi
Kategori:İzmir Hastaneleri
il:İzmir
ilçe:Dikili
Telefon:444 35 19
Adres:Salim Bey Mah. Reyhan Sok. No : 14 35980
Web Sitesi:http://dikilidh.saglik.gov.tr/

Randevu Alma Bölümleri

Laboratuvar Sonuç: Hastane Tahlil-Laboratuvar Sonuçlarını Almak İçin Tıklayınız
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Almak İçin Tıklayınız
Bilgiler
Bu yazı 01 Ekim 2017 tarihinde İzmir Hastaneleri kategorisinde yayınlandı.
Yorum
Bu Yazı Şuana Kadar 1 Yorum Yapılmış.
Paylaş
Yorum Yapmaya Ne Dersin ?

1 Yorum Yapılmış.

  1. muhammet kaya dedi ki:

    dikiliyim hastanenin ilk açılışında tmz işinde çalıştım çalışmaya ihtiyacım oldugu halde halada ihtiyacım var.bşkim tarafından bıraktırıldım muhtemelen kendi tanıdıklarını işe alınmıştır saygılarımla.


Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Bu site Sağlık Bakanlığı 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre kurumların sundukları hizmetler ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Sitemizi güncel tutabilmek için sürekli çalışmamıza rağmen kurum ile ilgili bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yanlış veya eksik hususları bize iletebilirsiniz.Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Sitede bulunan bilgileri güncel tutmak adına azami çaba sarfetmemize rağmen bazı sehven yapılan hatalar veya güncelliğini yitirmiş bilgiler olabilir. Erandevualma.net bu sitedeki tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu garanti edemez.

Başarı Sırası-e-Hd tv izle-e-Hastanem-E Sinavlar-ÖHRA-Mobese Canlı İzle-Taban Puanlari-

Yukarı