Dikili Devlet Hastanesi

reklam
Ekip anlayışı içerisinde çalışarak, bölge halkına kaliteli, güvenli, teknolojik gelişmeleri takip eden hızlı ve etkili hizmet sunmak.Sürekli gelişerek hasta ve çalışan memnuniyetinde örnek hastane olmak.
Dikili Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Dikili Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Salimbey Mah. Reyhan Sok. No:14 35980 İzmir/Dikili
TelefonTel:444 35 19
FaxFax:0232 671 01 29
E-MailE-Mail:dikilidh.bilgi@saglik.gov.tr
Dikili Devlet Hastanesi Nerede
Dikili Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Dikili Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Dikili Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Dikili Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Dikili Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Çocuk Hastalıkları ve Polikliniği,İç Hastalıkları Polikliniği (Dahiliye),Diş Hastalıkları ve Tedavisi Polikliniği,Genel Cerrahi Polikliniği,Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği,Ortopedi Polikliniği,Üroloji Polikliniği (Bevliye),
Dikili Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Dikili Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -