Çorum İlçe Diş Sağlığı Merkezi

reklam
Kurumsal kimliği ile güvenilir, saygın, çalışanları ile ekip ruhuna sahip,Bilimsel gelişmeler doğrultusunda, sürekli iyileştirmeler hedef edinilerek ve toplum değerlerine saygılı bir yaklaşımla hizmet vermek ilkemizdir.Hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak hizmet vermek temel prensibimizdir.
Çorum İlçe Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Çorum İlçe Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yavruturna mahallesi Bahabey caddesi no:22 Çorum
TelefonTel:0(364) 212 4515
Faxhttps:0(364) 212 5072
E-MailE-Mail:corumadsm.bsh@saglik.gov.tr
Çorum İlçe Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Çorum İlçe Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Çorum İlçe Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çorum İlçe Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Çorum İlçe Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çorum İlçe Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Acil Klinik Hizmetlerimiz,Evde Sağlık Hizmetleri,Muayene Hizmetlerimiz,Tedavi Hizmetlerimiz,Endodonti Kliniği,Ortodonti Kliniği,Protez Hizmetlerimiz,Cerrahi Hizmetlerimiz,
Çorum İlçe Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Çorum İlçe Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi - Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa - Özel Başarı Hastanesi - Özel Asya Hastanesi - Özel Yıldız Academia Hastanesi - Özel İstanbul Şafak Hastanesi - Özel Duygu Hastanesi - Özel Bilge Hastanesi - Özel Ortomedica Hastanesi - Özel Avrupa Şafak Hastanesi -