Aydın Çine Devlet Hastanesi

reklam
Sağılığın vazgeçilmez insan hakkı olduğunu bilerek, insana saygılı, kurumsal, sosyal, sorumluluk bilinci içersinde, eşitlik ilkesine bağlı, güler yüzlü, bilimsel yaratıcı, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, hasta haklarına saygılı, ekip ruhuyla çalışarak, Sağlıkta Kalite Standartlarına uygun, hasta ve çalışan güvenliği, memnuniyeti öncellikli hizmete sunmak.Sağlık alanında bilimsel ve teknoloji gelişmeleri yakından izleyen yenilikçi ve yaratıcı kimliğimizle “doğruteşhis, doğru tedavi” amaç edinmek.Sağlık hizmetlerinde kalite ve etik değerleri önemsemek.Hastalarımızın memnuniyetini sağlamak.Kurum içi eğitimlerle sürekli yeniliğe açık olmak.Takım ruhuyla hizmet vermek.
Aydın Çine Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Aydın Çine Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Şevketiye Mah. Adnan Menderes Bulvarı Üzeri No:207
TelefonTel: (0256) 711 59 00
Fax(0256) 711 60 31- 9955
E-MailE-Mail: cinedh@saglik.gov.tr
Aydın Çine Devlet Hastanesi Nerede
Aydın Çine Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Aydın Çine Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Aydın Çine Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Poliklinik Hizmetleri,Klinik Hizmetleri,Sosyal Sorumluluk Birimleri,ÖZELLİKLİ HİZMETLER,EVDE BAKIM HİZMETLERİ,
Aydın Çine Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -