Ceyhan Devlet Hastanesi

reklam
Ceyhan Devlet Hastanesi olarak; tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, Hasta, hasta yakınlarının ve çalışanların memnuniyetini arttırmaktaki kararlılığı ile uluslararası standartlarda hizmet veren bölgemizin örnek hastanesi olmak.Sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, çalışan ve hasta güvenliğini ön planda tutarak, Uluslararası standartlar ve yasal mevzuatlara uygun kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.
Ceyhan Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Ceyhan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Ceyhan Devlet Hastanesi Merkez BinaAdres: Ulus Mahallesi Hastane CaddesiCeyhan / ADANA
Telefon0 322 613 3362
Fax0 322 612 3654
E-MailE-Mail:adanadhs1@saglik.gov.tr
Ceyhan Devlet Hastanesi Nerede
Ceyhan Devlet Hastanesi Randevu Alma
Ceyhan Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ceyhan Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Ceyhan Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ceyhan Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
https://ceyhandh.saglik.gov.tr/
Ceyhan Devlet Hastanesi Doktorları
Ceyhan Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Coronavirus Update (Live):COVID-19 CORONAVIRUS PANDEMIC - Corona Virüs belirtileri nelerdir? - Corona virüsü canlı takip Türkiye Dünya - Uzun Mehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesi - Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi - Karadeniz Ereğli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi - Zonguldak Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi - Gökçebey Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi - Çaycuma Devlet Hastanesi -