erandevualma

Çekirge Semt Polikliniği

| 18 Ekim 2017 1 Yorum
Duaçınarı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çekirge Semt Polikliniği; online randevu,MHRS online randevu,randevu alma,adres,online tahlil sonuçları,telefon,ulaşım,harita ile yol tarifi ve diğer iletişim bilgileri,nasıl gidilir,,doktorları,kadın doğum, online randevu, telefonla randevu, internetten randevu alma,adres, telefon numarası, muayene ücretleri,iletişim bilgileri,iş başvurusu, hastane hakkında bilgiler, yorumlar,Duaçınarı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çekirge Semt Polikliniği nerede, Duaçınarı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çekirge Semt Polikliniği Randevu Alma, Duaçınarı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çekirge Semt Polikliniği randevu, Duaçınarı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çekirge Semt Polikliniği randevu al, Duaçınarı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çekirge Semt Polikliniği randevu, Duaçınarı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çekirge Semt Polikliniği randevu alma,Hizmet Verilen Branşlar
Çekirge Semt Polikliniği
Kurum Adı:Çekirge Semt Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Bursa Hastaneleri, Semt Poliklinikleri
il:Bursa
ilçe:Osmangazi
Telefon:0224 275 20 00
Adres:Mutluevler Mah. Nazlı Cad. Osmangazi
Web Sitesi:http://www.duacinariadsm.gov.tr

Randevu Alma Bölümleri

Laboratuvar Sonuç: Hastane Tahlil-Laboratuvar Sonuçlarını Almak İçin Tıklayınız
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Almak İçin Tıklayınız
Bilgiler
Bu yazı 18 Ekim 2017 tarihinde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Bursa Hastaneleri, Semt Poliklinikleri kategorisinde yayınlandı.
Yorum
Bu Yazı Şuana Kadar 1 Yorum Yapılmış.
Paylaş
Yorum Yapmaya Ne Dersin ?

1 Yorum Yapılmış.

  1. yaşar dedi ki:

    diş hastanesinden randevu alamıyorum ne yapmam lazım


Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Bu site Sağlık Bakanlığı 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre kurumların sundukları hizmetler ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Sitemizi güncel tutabilmek için sürekli çalışmamıza rağmen kurum ile ilgili bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yanlış veya eksik hususları bize iletebilirsiniz.Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Sitede bulunan bilgileri güncel tutmak adına azami çaba sarfetmemize rağmen bazı sehven yapılan hatalar veya güncelliğini yitirmiş bilgiler olabilir. Erandevualma.net bu sitedeki tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu garanti edemez.

Başarı Sırası-e-Hd tv izle-e-Hastanem-E Sinavlar-ÖHRA-Mobese Canlı İzle-Taban Puanlari-

Yukarı