Çaycuma Devlet Hastanesi

reklam
Yasal mevzuat ve etik kurallar çerçevesinde, hasta ve çalışan memnuniyetine odaklı,bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izleyerek, sürekli eğitim ve iyileştirme ile hastaların tanı ve tedaviihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak.Bölgemizde, modern tıbbın tüm olanaklarını kullanan, uluslararası standartlarda tanı,tedavi ve bakım hizmeti veren en iyi hastane olmak.
Çaycuma Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Çaycuma Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Çay Mahallesi, Topbaşı Mevki67900 Çaycuma/Zonguldak
TelefonTel:0372 615 82 22
FaxFax:0372 615 85 05
E-MailE-Mail:zonguldakdhs2@saglik.gov.tr
Çaycuma Devlet Hastanesi Nerede
Çaycuma Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Çaycuma Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çaycuma Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Çaycuma Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çaycuma Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları,Ortopedi ve Travmatoloji,Üroloji,Anestezi ve Ağrı,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,İç Hastalıkları – Dahiliye,Göğüs Hastalıkları,Kardiyoloji,Fizik Tedavi Polikliniği,Nöroloji,Enfeksiyon Hastalıkları,Ruh Sağlığı ve Hastalıkları,Sigara Bırakma Polikliniği,Dermatoloji-Cildiye
Çaycuma Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Çaycuma Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -