Çankırı Ilgaz Devlet Hastanesi

reklam
– İnsan ve hasta haklarına saygılı,– Gelişime açık,– Çağdaş bir sağlık hizmetini,– Güvenli ve huzurlu bir ortamda ,– Etkin, verimli,– Saygın,– Kaliteli,– Kolay ulaşılabilir ve güler yüzlü bir anlayışla topluma sunmak.- Ekip anlayışı ile personelin aktif katılımını,sürekli gelişim için sürekli eğitimi, motivasyon ve iletişimi, çağdaş bir çalışma ortamını,– Sürekli,etkin ve hakkaniyetle, uygun hizmet, bireysel ve toplumsal memnuniyeti arttırmak,– Sektörler arası işbirliğini,yukarıdaki ilkeler doğrultusunda ve yürürlükteki mevzuat çerçevesinde hizmet sunumu.
Çankırı Ilgaz Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Çankırı Ilgaz Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yukarı mahalle nailibaba caddesi sağlık sokak no:53 Ilgaz/ÇANKIRI
TelefonTel:0 3764161015
Fax0 3764161959
E-MailE-Mail:cankiridh3@saglik.gov.tr
Çankırı Ilgaz Devlet Hastanesi Nerede
Çankırı Ilgaz Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Çankırı Ilgaz Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çankırı Ilgaz Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Çankırı Ilgaz Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çankırı Ilgaz Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
DAHİLİYE POLİKLİNİĞİ,AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ,AİLE HEKİMLİĞİ,ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI,ACİL SERVİS,LABARATUVAR
Çankırı Ilgaz Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Çankırı Ilgaz Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -