Bozüyük Devlet Hastanesi

reklam
Kalite kültürünü tüm uygulamaları ile hayata geçiren, hasta haklarına saygılı, modern tıbbi ve idari uygulamaları ile kaliteli, verimli, güvenilir ve tercih edilen bir hastane olmaktır.T.C. Sağlık Bakanlığı’nın politikaları ve mevzuatı doğrultusunda nitelikli sağlık hizmeti vermektir.
Bozüyük Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Bozüyük Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres : Bozüyük Devlet Hastanesi 4 Eylül Mah. 902. Sok. 11300 Bozüyük/ BİLECİK
TelefonTel:0 228 3140085
Fax0 228 3148012
E-MailE-Mail:bilecikdhs1@saglik.gov.tr
Bozüyük Devlet Hastanesi Nerede
Bozüyük Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Bozüyük Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bozüyük Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Bozüyük Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bozüyük Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Ameliyathane,Doğum Ünitesi,Yoğun Bakım,Görüntüleme Teknikleri,Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi,Fizik Tedavi,Diyaliz Ünitesi,Gebe Okulu,Laboratuvar,Sağlık Kurulu,
Bozüyük Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Bozüyük Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -