Dr. Halil İbrahim Özsoy Bolvadin Devlet Hastanesi

reklam
Halkımızın hem fiziki hem de psikolojik sağlığını korumayı, bilgi çağının gereklerine paralel olarak teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak, dalında uzmanlaşmış hekim ve personeli ile insanımıza en çağdaş ve kaliteli sağlık hizmetini sunmayı amaçlar.Hizmet sunumunun en konforlu ve ileri teknoloji ile kullanıldığı, halka ve personeline yakın bir yönetim modelinin tercih edildiği, hasta memnuniyetine çok önem veren, bölgesinde lider sağlık kuruluşu olmaktır.
Dr. Halil İbrahim Özsoy Bolvadin Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Dr. Halil İbrahim Özsoy Bolvadin Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres : Erkmen Mahallesi Şehitler Caddesi No : 153 Bolvadin/AFYONKARAHİSAR
TelefonTel:0 272 612 9100
Fax0 272 612 8482
E-MailE-Mail:afyonkarahisardhs3@saglik.gov.tr
Dr. Halil İbrahim Özsoy Bolvadin Devlet Hastanesi Nerede
Dr. Halil İbrahim Özsoy Bolvadin Devlet Hastanesi Randevu Alma
Dr. Halil İbrahim Özsoy Bolvadin Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Dr. Halil İbrahim Özsoy Bolvadin Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Dr. Halil İbrahim Özsoy Bolvadin Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Dr. Halil İbrahim Özsoy Bolvadin Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Kardiyoloji,İç Hastalıkları,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Ortopedi ve Travmatoloji,Üroloji,Radyoloji,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Gögüs Hastalıkları,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Ruh Sağlığı,Anestezi,Diş Hastalıkları,Acil Poliklinik,Laboratuvar Hizmetleri,Kadın Doğum,Dahiliye,Cerrahi,Çocuk Servisleri,Yoğun Bakım,Dializ Ünitesi
Dr. Halil İbrahim Özsoy Bolvadin Devlet Hastanesi Doktorları
Dr. Halil İbrahim Özsoy Bolvadin Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -