Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi

reklam

Hastanemizde Sağlık Bakanlığı Politikaları çerçevesinde insan ve hasta haklarına saygılı, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden çağdaş bilgi, donanım ve uygulamaları içeren hasta/çalışan güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutan, çevreye duyarlı, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren sağlık hizmeti sunmak.En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş, etkili ve verimli bir hizmeti sunmak ve hasta-çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler

Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres :Alpağut Mah. İzzet Baysal Devlet Hastanesi Bulvarı Ağaçcılar Mevkii No:72 BOLU
TelefonTel:0 374 270 45 75
Fax0 374 270 45 85
E-MailE-Mail:boludhs3.info@saglik.gov.tr

Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Nerede

Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Randevu Alma

Etimessgut Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları

Etimessgut Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

Genel Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Plastik Cerrahi, Üroloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Gastroenteroloji, Çocuk Cerrahisi, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Göğüs Hastalıkları, Dermataloji, İç Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Kardiyoloji, Nöroloji, Nefroloji, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Gastroenteroloji, Radyoloji, Nükleer Tıp, Acil Servis, Laboratuvar Branşları, Yoğun Bakım Servisleri

Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Doktorları

Etimessgut Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

reklam
Coronavirus Update (Live):COVID-19 CORONAVIRUS PANDEMIC - Corona Virüs belirtileri nelerdir? - Corona virüsü canlı takip Türkiye Dünya - Uzun Mehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesi - Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi - Karadeniz Ereğli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi - Zonguldak Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi - Gökçebey Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi - Çaycuma Devlet Hastanesi -