Boğazlıyan Devlet Hastanesi

reklam
İNSAN VE HASTA HAKLARINA SAYGILI, GELİŞİME AÇIK, ÇAĞDAŞ BİR SAĞLIK HİZMETİNİ, GÜVENLİ VE HUZURLU BİR ORTAMDA ETKİN, VERİMLİ, SAYGIN, KALİTELİ, KOLAY ERİŞİLEBİLİR VE GÜLER YÜZLÜ BİR ANLAYIŞLA TOPLUMA SUNMAYI KENDİMİZE REFERANS KABUL EDİYORUZ.-İNSANA VE ÇEVREYE SAYGIYI,-EKİP ANLAYIŞI İLE PERSONELİN AKTİF KATILIMINI,-SÜREKLİ GELİŞİM İÇİN SÜREKLİ EĞİTİMİ,-MOTİVASYON VE İLETİŞİMİ,-ÇAĞDAŞ BİR ÇALIŞMA ORTAMI,-SÜREKLİ, ETKİN VE HAKKANİYETLE UYGUN HİZMET,-BİREYSEL VE TOPLUMSAL MEMNUNİYETİ ARTIRMAK,-SEKTÖRLER ARASI İŞ BİRLİĞİNİ KENDİMİZE REFERANS KABUL EDİYORUZ.
Boğazlıyan Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Boğazlıyan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yenidoğan Mh., Gülveren Cd., No:6 66400 Boğazlıyan/Yozgat
TelefonTel: 0354 645 26 74
FaxFax:0354 645 35 11
E-MailE-Mail:yozgatdhs2@saglik.gov.tr
Boğazlıyan Devlet Hastanesi Nerede
Boğazlıyan Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Boğazlıyan Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Boğazlıyan Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Boğazlıyan Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Boğazlıyan Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dahili Kliniklerimiz,Cerrahi Kliniklerimiz,Laboratuvarımız,Görüntüleme Ünitelerimiz,Polikliniklerimiz,İdari Birimlerimiz,Tıbbi Birimler,Diğer Birimler,Özellikli Birimlerimiz
Boğazlıyan Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Boğazlıyan Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -