erandevualma

Bingöl Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

| 01 Ekim 2017 Yorum Yok
Bingöl Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi; online randevu,MHRS online randevu,randevu alma,adres,online tahlil sonuçları,telefon,ulaşım,harita ile yol tarifi ve diğer iletişim bilgileri,nasıl gidilir,,doktorları,kadın doğum, online randevu, telefonla randevu, internetten randevu alma,adres, telefon numarası, muayene ücretleri,iletişim bilgileri,iş başvurusu, hastane hakkında bilgiler, yorumlar,Bingöl Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi nerede, Bingöl Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma, Bingöl Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi randevu, Bingöl Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi randevu al, Bingöl Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi randevu, Bingöl Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi randevu alma,Hizmet Verilen Branşlar
Bingöl Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Bingöl Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Bingöl Hastaneleri, Kadın Doğum Ve Çoçuk Hastalıkları Hastaneleri
il:Bingöl
ilçe:Merkez
Telefon:0(426) 213 68 44
Adres:Bingöl Muş karayolu Gayt Köprüasü Mevkii
Web Sitesi:http://bingolkdch.saglik.gov.tr/

Randevu Alma Bölümleri

Laboratuvar Sonuç: Hastane Tahlil-Laboratuvar Sonuçlarını Almak İçin Tıklayınız
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Almak İçin Tıklayınız
Bilgiler
Bu yazı 01 Ekim 2017 tarihinde Bingöl Hastaneleri, Kadın Doğum Ve Çoçuk Hastalıkları Hastaneleri kategorisinde yayınlandı.
Yorum
Bu Yazı Şuana Kadar 0 Yorum Yapılmış.
Paylaş
Yorum Yapmaya Ne Dersin ?


Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Bu site Sağlık Bakanlığı 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre kurumların sundukları hizmetler ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Sitemizi güncel tutabilmek için sürekli çalışmamıza rağmen kurum ile ilgili bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yanlış veya eksik hususları bize iletebilirsiniz.Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Sitede bulunan bilgileri güncel tutmak adına azami çaba sarfetmemize rağmen bazı sehven yapılan hatalar veya güncelliğini yitirmiş bilgiler olabilir. Erandevualma.net bu sitedeki tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu garanti edemez.

Başarı Sırası-e-Hd tv izle-e-Hastanem-E Sinavlar-ÖHRA-Mobese Canlı İzle-Taban Puanlari-

Yukarı