Balıkesir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

reklam
Teknolojik ve bilimsel gelişmeler ışığında, koruyucu tedaviyi ön planda tutarak, kolay ulaşılabilir, kaliteli, verimli ve etkin ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır.Ağız ve diş sağlığı alanındaki gelişmeleri izleyerek hastalarımıza çağdaş, nitelikli ve beklentilerini karşılayacak sağlık hizmeti sunmaktır.
Balıkesir Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında İçerikler
Balıkesir Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Bahçelievler Mah. 100. Yıl Cad. 289 Sk. ALTIEYLÜL / BALIKESİR
TelefonTel:0.266 245 90 04
Fax0 266 245 35 76
E-MailE-Mail:info@saglik.gov.tr
Balıkesir Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Nerede
Balıkesir Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Balıkesir Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Balıkesir Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ağız Bakımı,Beslenme ve Diş,Hamilelikte Diş,Çocuklarda Diş,Biberon Çürükleri,Tırnak Yeme,Diş Fırçalama,Diş Neden Çürür?,Diş Çekimi Sonrası,Yirmilik Dişler,Diş Hassasiyeti,Diş Eti Hast.-Diş Taşı,Kanal Tedavisi,Protezler ve Bakımı,İmplant Uygulaması,Diş Dolguları,Diş Röntgen,Yer Tutucular,
Balıkesir Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -