Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

reklam
Hasta odaklı hizmet vermeyi ilke edinerek, hasta haklarına ve etik kurallara saygılı, sürekli fikir üreten, yeniliklere açık çalışan kadrosuyla konforlu ve kolay ulaşılabilir sağlık hizmetleri sunmaktır.Kalite standartları çerçevesinde modern bir altyapı oluşturarak kurumdan hizmet alan ve sunanların memnuniyetlerini en üst düzeye çıkarıp, bölgemizde tercih edilen ve sağlık alanında söz sahibi olan bir kurum haline gelmek.
Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Barış Manço Cd. No: 22 Balgat / Çankaya/ANK.
TelefonTel:0 (312) 284 2679
Fax0 (312) 284 1631
E-MailE-Mail:balgatadsm.hastahak@saglik.gov.tr
Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Acil (Nöbet )Hizmeti,Mesai Dışı Kliniği,Pedodonti Kliniği,Cerrahi Kliniği,Entegre Klinikler,Engelli Kliniği,Evde Sağlık Hizmetleri Birimi
Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -