erandevualma

Bahçelievler Devlet Hastanesi

| 01 Ekim 2017 3 Yorum
Bahçelievler Devlet Hastanesi; online randevu,MHRS online randevu,randevu alma,adres,online tahlil sonuçları,telefon,ulaşım,harita ile yol tarifi ve diğer iletişim bilgileri,nasıl gidilir,,doktorları,kadın doğum, online randevu, telefonla randevu, internetten randevu alma,adres, telefon numarası, muayene ücretleri,iletişim bilgileri,iş başvurusu, hastane hakkında bilgiler, yorumlar,Bahçelievler Devlet Hastanesi nerede, Bahçelievler Devlet Hastanesi Randevu Alma, Bahçelievler Devlet Hastanesi randevu, Bahçelievler Devlet Hastanesi randevu al, Bahçelievler Devlet Hastanesi randevu, Bahçelievler Devlet Hastanesi randevu alma,Hizmet Verilen Branşlar
Bahçelievler Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Bahçelievler Devlet Hastanesi
Kategori:İstanbul Hastaneleri
il:İstanbul
ilçe:Bahçelievler
Telefon:(0212) 496 70 00
Adres:Kocasinan Merkez Mahallesi Karadeniz Caddesi No:48
Web Sitesi:http://bahcelievlerdh.saglik.gov.tr/

Randevu Alma Bölümleri

Laboratuvar Sonuç: Hastane Tahlil-Laboratuvar Sonuçlarını Almak İçin Tıklayınız
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Almak İçin Tıklayınız
Bilgiler
Bu yazı 01 Ekim 2017 tarihinde İstanbul Hastaneleri kategorisinde yayınlandı.
Yorum
Bu Yazı Şuana Kadar 3 Yorum Yapılmış.
Paylaş
Yorum Yapmaya Ne Dersin ?

3 Yorum Yapılmış.

  1. zeynep dedi ki:

    hastanenin doktorlarından çok memnun kaldım.gerçekten çok ilgililer

  2. hüya bozkurt dedi ki:

    hastanenizde görevli sinan Çetinkaya isimli iç hastaıkarı uzmanınız varmı

  3. ercan gürsel dedi ki:

    iyi günler hastahanenizin randevu alma kısmını her kesimin kullanabileceği şekilde kolalaştırmanızı rica ederim. ama hizmet kısmına ait taktirlerimi sunar vatandaşlar adına teşekkür ederim.


Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Bu site Sağlık Bakanlığı 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre kurumların sundukları hizmetler ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Sitemizi güncel tutabilmek için sürekli çalışmamıza rağmen kurum ile ilgili bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yanlış veya eksik hususları bize iletebilirsiniz.Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Sitede bulunan bilgileri güncel tutmak adına azami çaba sarfetmemize rağmen bazı sehven yapılan hatalar veya güncelliğini yitirmiş bilgiler olabilir. Erandevualma.net bu sitedeki tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu garanti edemez.

Başarı Sırası-e-Hd tv izle-e-Hastanem-E Sinavlar-ÖHRA-Mobese Canlı İzle-Taban Puanlari-

Yukarı