Bahçelievler Devlet Hastanesi

reklam
Dijital hastane hizmetlerinin verilmesinde öncü, teknolojik yenilikler ışığında eğitilmiş personel ile kaliteli, mevzuata uygun sağlık hizmeti veren ve verilen otelcilik hizmetleriyle devlet hastanelerine yeni bir bakış getirmektir.Hastanemizin tüm kaynaklarını verimli kullanarak, hasta, hasta yakını ve çalışan güvenliğini, memnuniyetini önemseyen; güler yüzlü, etik, hasta haklarına saygılı hizmet vermek ve takım çalışması içinde hedeflerimizi büyütmeye çalışmaktır.
İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kocasinan Merkez Mahallesi Hastane Caddesi No:48 Bahçelievler/İSTANBUL
TelefonTel:0.212 496 70 00
FaxFax:0.212 496 70 96 – 62
E-MailE-Mail:bahcelievlerweb@gmail.com
İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Nerede
İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İİstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İİstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp,Aile Hekimliği,Anestezi,Beyin ve Sinir Cerrahisi,Çocuk Cerrahisi,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye),Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mik.,Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon,Genel Cerrahi,Göğüs Cerrahisi,Göğüs Hastalıkları,Göz Hastalıkları,İç Hastalıkları (Dahiliye),Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kalp Damar Cerrahisi,Kardiyoloji,Kulak Burun Boğaz,Nöroloji,Ortopedi ve Travmatoloji,Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Pratisyen Hekimlerimiz,Ruh Sağlığı ve Hastalıkları,Üroloji,Laboratuvar,Erişkin Yoğun Bakım,
İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Coronavirus Update (Live):COVID-19 CORONAVIRUS PANDEMIC - Corona Virüs belirtileri nelerdir? - Corona virüsü canlı takip Türkiye Dünya - Şırnak Cizre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi - Şırnak Beytüşşebap Devlet Hastanesi - Zara Devlet Hastanesi - Yıldızeli Devlet Hastanesi - Şarkışla Devlet Hastanesi - Suşehri Devlet Hastanesi - Sivas Numune Hastanesi -