Ayvacık Devlet Hastanesi

reklam
Nitelikli bir ekip ve çağdaş alt yapı ile teknolojiyi kullanan sağlık hizmetlerinin kalitesini sürekli arttıran bir hastane olmaktır.Çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanan, kalite standart ve meslek anlayışını benimseyen, hastanın, ailesinin ve yakınlarının memnuniyetini benimseyen, sorumluluğunun bilincinde, yenilikçi bir hastane olma özelliğini sürdürmek.
Ayvacık Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Ayvacık Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ümmühan Mahallesi Hastane Mevkii Cad. No: 117860 Ayvacık/Çanakkale
TelefonTel:0 286 712 10 50 – 52
Fax0 286 712 42 66
E-MailE-Mail:canakkaledhs1@saglik.gov.tr
Ayvacık Devlet Hastanesi Nerede
Ayvacık Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ayvacık Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ayvacık Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ayvacık Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ayvacık Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS PRATİSYEN HEKİMLER,AİLEHEKİMLİĞİ POLİKLİNİĞİ,CERRAHİ POLİKLİNİĞİ,DAHİLİYE POLİKLİNİĞİ,ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI,DİŞ POLİKLİNİĞİ,DİYETİSYEN POLİKLİNİĞİ,EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ,YATAN HASTA SERVİSLERİMİZ,DAHİLİYE YATAN HASTA SERVSİ,GENEL CERRAHİ YATAN SERVİSİ,AİLEHEKİMLİĞİ YATAN HASTA SERVİSİ,ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI,PALYATİF BAKIM MERKEZİ
Ayvacık Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ayvacık Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Coronavirus Update (Live):COVID-19 CORONAVIRUS PANDEMIC - Corona Virüs belirtileri nelerdir? - Corona virüsü canlı takip Türkiye Dünya - Uzun Mehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesi - Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi - Karadeniz Ereğli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi - Zonguldak Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi - Gökçebey Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi - Çaycuma Devlet Hastanesi -