erandevualma

Aydın Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

| 01 Ekim 2017 Yorum Yok
Aydın Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi; online randevu,MHRS online randevu,randevu alma,adres,online tahlil sonuçları,telefon,ulaşım,harita ile yol tarifi ve diğer iletişim bilgileri,nasıl gidilir,,doktorları,kadın doğum, online randevu, telefonla randevu, internetten randevu alma,adres, telefon numarası, muayene ücretleri,iletişim bilgileri,iş başvurusu, hastane hakkında bilgiler, yorumlar,Aydın Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi nerede, Aydın Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma, Aydın Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi randevu, Aydın Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi randevu al, Aydın Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi randevu, Aydın Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi randevu alma,Hizmet Verilen Branşlar
Aydın Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Aydın Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Aydın Hastaneleri, Kadın Doğum Ve Çoçuk Hastalıkları Hastaneleri
il:Aydın
ilçe:Efeler
Telefon:0(256) 212 23 00
Adres:Efeler Mah. Atatürk Bul. No:96
Web Sitesi:http://aydinkdch.saglik.gov.tr/

Randevu Alma Bölümleri

Laboratuvar Sonuç: Hastane Tahlil-Laboratuvar Sonuçlarını Almak İçin Tıklayınız
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Almak İçin Tıklayınız
Bilgiler
Bu yazı 01 Ekim 2017 tarihinde Aydın Hastaneleri, Kadın Doğum Ve Çoçuk Hastalıkları Hastaneleri kategorisinde yayınlandı.
Yorum
Bu Yazı Şuana Kadar 0 Yorum Yapılmış.
Paylaş
Yorum Yapmaya Ne Dersin ?


Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Bu site Sağlık Bakanlığı 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre kurumların sundukları hizmetler ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Sitemizi güncel tutabilmek için sürekli çalışmamıza rağmen kurum ile ilgili bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yanlış veya eksik hususları bize iletebilirsiniz.Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Sitede bulunan bilgileri güncel tutmak adına azami çaba sarfetmemize rağmen bazı sehven yapılan hatalar veya güncelliğini yitirmiş bilgiler olabilir. Erandevualma.net bu sitedeki tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu garanti edemez.

Başarı Sırası-e-Hd tv izle-e-Hastanem-E Sinavlar-ÖHRA-Mobese Canlı İzle-Taban Puanlari-

Yukarı