Aydın Devlet Hastanesi

reklam
Hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini önemseyen ve odak noktası olarak benimseyen, güncel bilgi veteknolojiyi kullanan, ölçüm ve analize dayanan, insan haklarına saygılı ve çevreye duyarlı uygulamalarıyla, güvenilir ve nitelikli sağlık hizmeti sunmaktır.Ülkemiz için dünya standartlarının üzerinde hizmet kalitesine ulaşmak ve bölgemizdeki ve ilimizdeki en kaliteli sağlık hizmetini veren hastane olmak .
Aydın Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Aydın Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Hasan Efendi Mh. Kızılay cad. No :13, 09100 Aydın
TelefonTel:0 (256) 213 90 02
Fax0 (256) 212 14 30
E-MailE-Mail:aydindh@saglik.gov.tr
Aydın Devlet Hastanesi Nerede
Aydın Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Aydın Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Aydın Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Yoğun Bakımlar,Laboratuvarlar,Görüntüleme Üniteleri,Dahili Klinikler,Cerrahi Klinikler,Poliklinikler,Acil Sağlık Hizmetleri,
Aydın Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -