Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

reklam
Sağlık hizmeti sunumunda ;Hasta ve çalışan haklarına saygılı bilimsel ve etik değerlere bağlı ,iletişime açık ,memnuniyeti sürekli hale getirmeyi,nitelikli sağlık hizmeti sunumu sağlamayı sağlamayı ilke edinerek,ekibi ve alt yapısı ile bölgemizdeki örnek bir sağlık kurumu olmaktır.Sağlık hizmetine ihtiyacı olan her bireyin hak ettiği nitelikli ,çağdaş ve bilimsel sağlık hizmetini,deneyimli ekibimiz ve güncel teknolojik donanımımız ile sunmaktır.
Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Reşat bey mah.167sok. Şehit Murat Öztürk Cad. No: 126/2 Akhisar/Manisa
TelefonTel:0236 414 45 11
FaxFax:0236 413 45 11
E-MailE-Mail:manisaakhisar.adsm@saglik.gov.tr
Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Koruyucu Diş Hekimliği,Kanal Tedavisi,Protetik Diş Tedavisi,Diş Taşı – Tartar Temizliği,Dolgu,Diş Çekimi,Evde Sağlık Hizmetleri,Genel Anestezi
Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Akhisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -