erandevualma

Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi

| 01 Ekim 2017 Yorum Yok
Sanatoryum Hastanesi; online randevu,MHRS online randevu,randevu alma,adres,online tahlil sonuçları,telefon,ulaşım,harita ile yol tarifi ve diğer iletişim bilgileri,nasıl gidilir,,doktorları,kadın doğum, online randevu, telefonla randevu, internetten randevu alma,adres, telefon numarası, muayene ücretleri,iletişim bilgileri,iş başvurusu, hastane hakkında bilgiler, yorumlar,Sanatoryum Hastanesi nerede, Sanatoryum Hastanesi Randevu Alma, Sanatoryum Hastanesi randevu, Sanatoryum Hastanesi randevu al, Sanatoryum Hastanesi randevu, Sanatoryum Hastanesi randevu alma,Hizmet Verilen Branşlar
Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi
Kategori:Ankara Hastaneleri, Eğitim Araştırma Hastaneleri, Göğüs Hastalıkları Hastaneleri
il:Ankara
ilçe:Keçiören
Telefon:0 (312) 567 70 00
Adres: Pınarbaşı Mh., Sanatoryum Caddesi
Web Sitesi:http://www.ataturksanatoryumu.gov.tr/

Randevu Alma Bölümleri

Laboratuvar Sonuç: Hastane Tahlil-Laboratuvar Sonuçlarını Almak İçin Tıklayınız
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Almak İçin Tıklayınız
Bilgiler
Bu yazı 01 Ekim 2017 tarihinde Ankara Hastaneleri, Eğitim Araştırma Hastaneleri, Göğüs Hastalıkları Hastaneleri kategorisinde yayınlandı.
Yorum
Bu Yazı Şuana Kadar 0 Yorum Yapılmış.
Paylaş
Yorum Yapmaya Ne Dersin ?


Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Bu site Sağlık Bakanlığı 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre kurumların sundukları hizmetler ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Sitemizi güncel tutabilmek için sürekli çalışmamıza rağmen kurum ile ilgili bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yanlış veya eksik hususları bize iletebilirsiniz.Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Sitede bulunan bilgileri güncel tutmak adına azami çaba sarfetmemize rağmen bazı sehven yapılan hatalar veya güncelliğini yitirmiş bilgiler olabilir. Erandevualma.net bu sitedeki tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu garanti edemez.

Başarı Sırası-e-Hd tv izle-e-Hastanem-E Sinavlar-ÖHRA-Mobese Canlı İzle-Taban Puanlari-

Yukarı