Akseki İlçe Devlet Hastanesi

reklam
Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyen, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve güvenilir tanı ve tedavi hizmeti sunan kolay ulaşılabilir ,dinamik yapısıyla değişen hizmet ihtiyaçlarına uyum sağlayabilen ,din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile hizmet sunmaktır.Sağlık hizmetlerinde sürekli çözüm üreterek bölgenin tüm sağlık ihtiyaçlarına cevap veren ,yeniliklere açık,hasta ve çalışan memnuniyetini artırarak sürekliliğini sağlayan ,ulusal ve uluslar arası kalite standartlarına uygun çağdaş ,güvenilir ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.
Akseki İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Akseki İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Hacı İlyas Mahallesi Atatürk Caddesi No:100 Akseki Devlet Hastanesi Akseki / ANTALYA
TelefonTel:0 242 6782091
Fax0 242 6781029
E-MailE-Mail:antalyadhs1@saglik.gov.tr
Akseki İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Akseki İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Akseki İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Akseki İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Poliklinik,Genel Cerrahi,Dahiliye,Diş Polikiliniği,Evde Sağlık Hizmetleri,Aile Hekimi,Göz Hastalıkları,
Akseki İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi - Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa - Özel Başarı Hastanesi - Özel Asya Hastanesi - Özel Yıldız Academia Hastanesi - Özel İstanbul Şafak Hastanesi - Özel Duygu Hastanesi - Özel Bilge Hastanesi - Özel Ortomedica Hastanesi - Özel Avrupa Şafak Hastanesi -