Akçakoca Devlet Hastanesi

reklam
Akçakoca Devlet Hastanesinden faydalanan insanlarımıza en iyi hizmeti verebilmesi için maddi ve insani kaynakların bir araya getirilerek, hastanemizde görev yapan personellerin ortak katılımı ve çabalarıyla sürekli gelişme ve yüksek verim anlayışı içerisinde ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun, güvenilir ve kaliteli hizmet sunma, bu hizmeti en uygun maliyete dayalı ve en kısa sürede bireylere ulaştırmaktır. Akçakoca Devlet Hastanesi olarak oluşabilecek bütün problemlerin bir ekip ruhu ve anlayışı içerisinde en kısa zamanda çözülmesini sağlayarak Batı Karadeniz’de ve Ülkemizde hizmet veren hastaneler içinden ilk sıralara yerleşmek hedeflenmektedir.
Akçakoca Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Akçakoca Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Cumhuriyet Mahallesi Park Caddesi No:20 Akçakoca/Düzce
TelefonTel: (380) 611 40 05
Faxhttps:(380) 611 44 56
E-MailE-Mail:…
Akçakoca Devlet Hastanesi Nerede
Akçakoca Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Akçakoca Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Akçakoca Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Akçakoca Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Akçakoca Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Poliklniği,Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları,Diş Hekimliği,Diyaliz,Genel Cerrahi,Göğüs Hastalıkları,İç Hastalıkları,Kadın Hastalıkları Ve Doğum,Kardiyoloji,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Ortopedi ve Travmataloji,Anesteziyoloji ve Reanimasyon,​
Akçakoca Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Akçakoca Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Anatolia Tüp Bebek Merkezi - Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi - Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi - Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi - Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi - Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği - Özel Pedam Polikliniği - Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği - Özel Fransız Lape Hastanesi - NPSUAM Feneryolu Polikliniği -