erandevualma

Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

| 01 Ekim 2017 1 Yorum
Adıyaman Kadın Doğum Hastanesi; online randevu,MHRS online randevu,randevu alma,adres,online tahlil sonuçları,telefon,ulaşım,harita ile yol tarifi ve diğer iletişim bilgileri,nasıl gidilir,,doktorları,kadın doğum, online randevu, telefonla randevu, internetten randevu alma,adres, telefon numarası, muayene ücretleri,iletişim bilgileri,iş başvurusu, hastane hakkında bilgiler, yorumlar,Adıyaman Kadın Doğum Hastanesi nerede, Adıyaman Kadın Doğum Hastanesi Randevu Alma, Adıyaman Kadın Doğum Hastanesi randevu, Adıyaman Kadın Doğum Hastanesi randevu al, Adıyaman Kadın Doğum Hastanesi randevu, Adıyaman Kadın Doğum Hastanesi randevu alma,Hizmet Verilen Branşlar
Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Adıyaman Hastaneleri, Kadın Doğum Ve Çoçuk Hastalıkları Hastaneleri
il:Adıyaman
ilçe:Merkez
Telefon:0 416 216 10 15
Adres:YUNUS EMRE MAH. ATATÜRK BULVARI YANYOLU NO :380
Web Sitesi:http://www.adiyamaneah.gov.tr

Randevu Alma Bölümleri

Laboratuvar Sonuç: Hastane Tahlil-Laboratuvar Sonuçlarını Almak İçin Tıklayınız
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Almak İçin Tıklayınız
Bilgiler
Bu yazı 01 Ekim 2017 tarihinde Adıyaman Hastaneleri, Kadın Doğum Ve Çoçuk Hastalıkları Hastaneleri kategorisinde yayınlandı.
Yorum
Bu Yazı Şuana Kadar 1 Yorum Yapılmış.
Paylaş
Yorum Yapmaya Ne Dersin ?

1 Yorum Yapılmış.

  1. Mehmet dedi ki:

    Başhekim e randevu sisteminin fişini çekmiş randevu alamazsınız boşuna uğraşmayın Adıyaman merkez kadın dogum hastanesi


Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Bu site Sağlık Bakanlığı 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre kurumların sundukları hizmetler ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Sitemizi güncel tutabilmek için sürekli çalışmamıza rağmen kurum ile ilgili bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yanlış veya eksik hususları bize iletebilirsiniz.Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Sitede bulunan bilgileri güncel tutmak adına azami çaba sarfetmemize rağmen bazı sehven yapılan hatalar veya güncelliğini yitirmiş bilgiler olabilir. Erandevualma.net bu sitedeki tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu garanti edemez.

Başarı Sırası-e-Hd tv izle-e-Hastanem-E Sinavlar-ÖHRA-Mobese Canlı İzle-Taban Puanlari-

Yukarı