Adilcevaz Onkoloji Hastanesi

reklam
Adilcevaz Onkolji Hastanesi olarak yenilikçi ve katılımcı yönetim sistemimiz; tıbbi uygulamaları ve teknolojik yenilikleri ile örnek gösterilen, toplum beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan, uluslararası standartlarda hizmet veren örnek bir hastane olmak.Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyen tedavi edici uygulamaları yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan, kaliteli hizmeti eksiksiz bir şekilde uzman kadrolarla sunan bir hastane olmak.
Adilcevaz Onkoloji Hastanesi Hakkında İçerikler
Adilcevaz Onkoloji Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :ATATÜRK MAH. ERÇİŞ CAD. ADİLCEVAZ \BİTLİS
TelefonTel:0 434 311 44 93
Fax0 434 311 40 02
E-MailE-Mail:adilcevazonkoloji@gmail.com
Adilcevaz Onkoloji Hastanesi Nerede
Adilcevaz Onkoloji Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Adilcevaz Onkoloji Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Adilcevaz Onkoloji Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Adilcevaz Onkoloji Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Adilcevaz Onkoloji Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Sağlık Hizmetleri,Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri,Pratisyen Dr.,Diş Poliklinik,Çocuk Hastalıkları,İç Hastalıkları,
Adilcevaz Onkoloji Hastanesi Doktorları
Etimessgut Adilcevaz Onkoloji Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -