Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

reklam
Hastanemize başvuran herkese kaliteli, etkili, verimli ve Sürekli bir sağlık hizmeti sunarız. Akıl ve vücut bir bütün ise biz bütün için varız.Koruyucu, tedavi edici ve rehabilite edici sağlık hizmetlerini, hastaların korkmadan, kendilerini güvende hissedeceği, çağdaş bir düzen içerisinde, tüm çalışanların işbirliği ile sunan, ülkemizin en iyi hastanelerinden biri olmaktır.
Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Hakkında İçerikler
Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Belediye Evleri Mahallesi Turgut ÖZAL Bulvarı No: 230 Çukurova / ADANA
Telefon0.322 239 04 75
Fax0 322 247 05 27
E-MailE-Mail:adanarhh1@saglik.gov.tr
Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Nerede
Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Polikliniği,Psikiyatri Polikliniği,Dahiliye Polikliniği,Amatem Polikliniği,Çocuk ve Ergen Psikiyatri Polikliniği,Engelli Polikliniği,Diş Polikliniği,Anestezi Polikliniği,Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji Polikliniği,Nöroloji Polikliniği,Sigara Bıraktırma Polikliniği,E.K.T. Birimi,Laboratuvar Birimi,Beslenme ve Diyet Birimi,Çematem Polikliniği
Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Doktorları
Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -