erandevualma

reklam 728x90

75. Yıl Ankara Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Ulucanlar Semt Polikliniği

| 18 Ekim 2017 Yorum Yok
75. Yıl Ankara Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Ulucanlar Semt Polikliniği; online randevu,MHRS online randevu,randevu alma,adres,online tahlil sonuçları,telefon,ulaşım,harita ile yol tarifi ve diğer iletişim bilgileri,nasıl gidilir,,doktorları,kadın doğum, online randevu, telefonla randevu, internetten randevu alma,adres, telefon numarası, muayene ücretleri,iletişim bilgileri,iş başvurusu, hastane hakkında bilgiler, yorumlar,75. Yıl Ankara Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Ulucanlar Semt Polikliniği nerede, 75. Yıl Ankara Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Ulucanlar Semt Polikliniği Randevu Alma, 75. Yıl Ankara Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Ulucanlar Semt Polikliniği randevu, 75. Yıl Ankara Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Ulucanlar Semt Polikliniği randevu al, 75. Yıl Ankara Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Ulucanlar Semt Polikliniği randevu, 75. Yıl Ankara Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Ulucanlar Semt Polikliniği randevu alma,Hizmet Verilen Branşlar
75. Yıl Ankara Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Ulucanlar Semt Polikliniği
Kurum Adı:75. Yıl Ankara Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Ulucanlar Semt Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Ankara Hastaneleri, Semt Poliklinikleri
il:Ankara
ilçe:Ulucanlar
Telefon:0 (312) 595 97 00
Adres:Sakarya Mah. Ulucanlar Cad. Armağan Sok. No:14
Web Sitesi:http://www.ankaradis.gov.tr/

Randevu Alma Bölümleri

reklam 468x60
Laboratuvar Sonuç: Hastane Tahlil-Laboratuvar Sonuçlarını Almak İçin Tıklayınız
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Almak İçin Tıklayınız
Bilgiler
Bu yazı 18 Ekim 2017 tarihinde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Ankara Hastaneleri, Semt Poliklinikleri kategorisinde yayınlandı.
Yorum
Bu Yazı Şuana Kadar 0 Yorum Yapılmış.
Paylaş
Yorum Yapmaya Ne Dersin ?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Bu site Sağlık Bakanlığı 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre kurumların sundukları hizmetler ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Sitemizi güncel tutabilmek için sürekli çalışmamıza rağmen kurum ile ilgili bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yanlış veya eksik hususları bize iletebilirsiniz.Erandevualma.net sağlık kurumları adres ve telefon bilgileri sorgulama servisidir. Sitede bulunan bilgileri güncel tutmak adına azami çaba sarfetmemize rağmen bazı sehven yapılan hatalar veya güncelliğini yitirmiş bilgiler olabilir. Erandevualma.net bu sitedeki tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu garanti edemez.

Başarı Sırası-e-Hd tv izle-e-Hastanem-E Sinavlar-ÖHRA-Mobese Canlı İzle-Taban Puanlari-

Yukarı